Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WELCOME BEE

WELCOME!
Вход

Забравих си паролата!

Latest topis


Latest topics
Latest topics
» Вероника Санчес /17г / магьосница-илюзии / Sabrina Seara /free
Yeoman Gregory, 45, Advisor, FC: Aidan Gillan OPEN EmptyЧет Сеп 24, 2020 1:47 pm by Ави Чакар

» Arnold Fulk, 29, Adventurer/Magician, FC: Bradley James FREE
Yeoman Gregory, 45, Advisor, FC: Aidan Gillan OPEN EmptyСря Сеп 23, 2020 1:55 am by niko_1

» Отсъствия
Yeoman Gregory, 45, Advisor, FC: Aidan Gillan OPEN EmptyСря Сеп 16, 2020 5:00 pm by Колобър Чакар

» МАСОВО РП: "Свещеният кристал на Зобар"
Yeoman Gregory, 45, Advisor, FC: Aidan Gillan OPEN EmptyНед Сеп 13, 2020 8:33 pm by Zaakas de Noral

» Запазване на лик + Предложения за ликове
Yeoman Gregory, 45, Advisor, FC: Aidan Gillan OPEN EmptyНед Сеп 13, 2020 8:06 pm by Prince Charming

» Ansel Darmara/Others/Dragon/25/Reserved
Yeoman Gregory, 45, Advisor, FC: Aidan Gillan OPEN EmptyЧет Сеп 10, 2020 6:06 am by Alistor Cay

» Daonh Bend /пътешественик /Manu Benett /свободен
Yeoman Gregory, 45, Advisor, FC: Aidan Gillan OPEN EmptyПон Сеп 07, 2020 2:45 pm by Колобър Чакар

» Countess Eilís Duffs - Графиня - 30 години, лик: Natalie Dormer FREE
Yeoman Gregory, 45, Advisor, FC: Aidan Gillan OPEN EmptyПон Сеп 07, 2020 12:02 pm by Prince Charming

» Baron James Manston - Капитан на кралската гвардия - 40 - FC: Channing Tatum - FREE
Yeoman Gregory, 45, Advisor, FC: Aidan Gillan OPEN EmptyПон Сеп 07, 2020 12:01 pm by Prince Charming

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 56, на Чет Май 07, 2020 9:30 pm

Yeoman Gregory, 45, Advisor, FC: Aidan Gillan OPEN

Go down

Yeoman Gregory, 45, Advisor, FC: Aidan Gillan OPEN Empty Yeoman Gregory, 45, Advisor, FC: Aidan Gillan OPEN

Писане by Prince Charming Пон Мар 30, 2020 2:48 pm

Chancellor Yeoman Gregory

45, Съветник на Краля, FC: Aidan Gillan
М оже да не съм главата на Кралството, но съм неговата дясна ръка. Съветвам Крал Езикиел от години и до момента всяко неговото действие е подвластно на моето. Приема закони, които аз измислям. Приема смъртта на човек, когото аз посоча. Не е приятно да се говори, но все едно той е кукла в ръцете ми, а аз мога да правя каквото си искам с това. Разбира се, това би било тайна само между нас. Не... никога не съм казвал такова нещо! Никога.
Да ви се представя - Йоман Грегъри, на 45 години, израстнал в Наранна, един страхотен, приказен, морски град в пределите на кралство Езикиел от близо 15 години.
Ако ме питат дали обичам властта, бих отговорил с "да". Това е нещото, което ме крепи в целия живот и съм щастлив да се нарека син на Йозеф Грегъри, който служеше мъдро и смирено на предишния крал и сегашния, докато не почина от старините си. Хубав живот имаше той, в това бях убеден, защото почти и за секунда не се отделях от него. Дори крал Езикиел ме познава още от малък, когато сме ходили и са ме обучавали за всичко. Не съм склонен да го предам след всичко, което той направи за мен и семейството ми. Но наскоро започнаха да ми се въртят странни мисли в главата, все едно съм омагьосан...

ВАЖНО ЗА ГЕРОЯ:
1. Ликът подлежи на смяна. Годините и името - НЕ.
2. За момента, Йоман служи на краля си безусловно и това не би се променило в скоро време.
3. Търсим сериозен човек за този герой, защото ще бъде включван в много сюжетни линии. (но отново оставя правилото поне по един РП пост в месеца)
code by Silver Lungs
Prince Charming
Prince Charming

In your fairytail

In your fairytail

Брой мнения : 505
Регистриран на : 20.02.2020

Характеристики на героя
Ниво на героя:
XP:
Киели: 500

https://ezekiel-dynasty.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите