Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WELCOME BEE

WELCOME!
Вход

Забравих си паролата!

Latest topis


Latest topics
Latest topics
» Вероника Санчес /17г / магьосница-илюзии / Sabrina Seara /free
My heart still beating... for Both! EmptyЧет Сеп 24, 2020 1:47 pm by Ави Чакар

» Arnold Fulk, 29, Adventurer/Magician, FC: Bradley James FREE
My heart still beating... for Both! EmptyСря Сеп 23, 2020 1:55 am by niko_1

» Отсъствия
My heart still beating... for Both! EmptyСря Сеп 16, 2020 5:00 pm by Колобър Чакар

» МАСОВО РП: "Свещеният кристал на Зобар"
My heart still beating... for Both! EmptyНед Сеп 13, 2020 8:33 pm by Zaakas de Noral

» Запазване на лик + Предложения за ликове
My heart still beating... for Both! EmptyНед Сеп 13, 2020 8:06 pm by Prince Charming

» Ansel Darmara/Others/Dragon/25/Reserved
My heart still beating... for Both! EmptyЧет Сеп 10, 2020 6:06 am by Alistor Cay

» Daonh Bend /пътешественик /Manu Benett /свободен
My heart still beating... for Both! EmptyПон Сеп 07, 2020 2:45 pm by Колобър Чакар

» Countess Eilís Duffs - Графиня - 30 години, лик: Natalie Dormer FREE
My heart still beating... for Both! EmptyПон Сеп 07, 2020 12:02 pm by Prince Charming

» Baron James Manston - Капитан на кралската гвардия - 40 - FC: Channing Tatum - FREE
My heart still beating... for Both! EmptyПон Сеп 07, 2020 12:01 pm by Prince Charming

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 56, на Чет Май 07, 2020 9:30 pm

My heart still beating... for Both!

Go down

My heart still beating... for Both! Empty My heart still beating... for Both!

Писане by Elenia Atlan Сря Май 13, 2020 10:17 pm

My heart still beating... for Both! Spartacus-war-damned-47

Elenia Atlan
23 years old, FC: Gwendoline Taylor
Цял живот е сервирала в таверни.

Не след дълго осъзнах, че животът е кратък.
Предусещам такива неща... и знам, че моят живот ще бъде кратък, макар да не съм магьосница, а просто една селянка от Некхански произход, свободна душа вътрешно, но заключена в четири стени външно. Винаги. Всеки път... постоянно. 
Отгледана към от баща Некханец и майка от Столицата. Намерили са се в момент, когато войната за Некха е била опустошителна. Майка ми е помагала на ранените стражари на Краля да се съвземат от раните си, а баща ми, макар и от пустинния град, е преценил, че волята на Краля е над всичко. И макар, че по онова време са били свободен град със собствени правила, без да се съобразяват с Кралството, той е преценил, че няма да имат шансовете да спасят градчето си и най-добре е било то да бъде окупирано от краля.

Дали е било правилно?
Трябва ли да виня баща си в предателство?
Това са загубени години, които няма да се върнат. Баща ми е мъртъв, майка ми също, когато бях на 19. В последствие се наложи сама да се справям с живота и единствената долнопробна работа, на която можеха да ми имат доверие, бяха таверните из кралството. 
От таверна на таверна бродих без да знам какво искам. А бях наивна, малка, неопитомена, неопетнена. Бях величествена, млада и процъфтяваща в отношение на свободата, която имах.

Но това е минало...
Както и животът ми досега.
Минало е. Аз нямам права и никога съм нямала.
Действах безсмислено и навярно от това си изпатих. А очаквах тогава, че Кралството ще се застъпи за мен, но се озовах в един магически кръг, от който не можех да изляза. "Това е било твое решение. Кралят не може да направи нищо по въпроса!" 
Обаче, не... не беше мое решение. Беше решение на един мерзавец, който ще го помня цял живот. Опетни живота ми с мазните си ръце от заешка яхния. Опетни името ми, младостта ми. Взе ми най-малкото, което имах, това, което копнеех никога да не изгубя - свободата! Сега бях робиня на един пияница, който всяка вечер ме насилваше и биеше в неговия дом. А той беше благородника, макар и да не е със синя кръв. Той беше реалния, този, който беше правият. Аз бях тази, която беше виновната и трябваше да заплати висока цена за това.

И така се случи...
Преди 5 месеца осъзнах, че в мен расте нещо, което не желаех. Поглеждах корема си и знаех, че след време то ще стане голямо, велико. Надявах се на отмъщение, което аз не можех да дам, но може би детето ми щеше да даде. 
Но защо да обременявам едно малко създание за грешките на майка си?
Това не би ли било егоизъм?
Не би ли било катастрофално?
Нима то имаше някаква вина, че баща му, който вече беше на около 40 години, трябваше по този убийствен начин да посегне на майка му?!

Вярвах, че ще се въздаде справедливост в този несправедлив живот.
Вярвах, че този мъж щеше да загине нелепо...
Вярвах и... че може аз да съм тази, която нелепо да го убие.
А това ме плашеше... аз не бях такава! Не СЪМ такава!
Но всяка вечер, Боговете са ми свидетели, че не издържах. И това не беше нормално... бях бременна в петия месец, коремът ми вече беше достатъчно подут, все още работих, а може би щях да работя и до края на бременността, но... трябваше ли той да е толкова зъл?
Зъл, да...
Наистина зъл.
Унищожително зъл!
Само като го погледне човек в очите и осъзнава, че в този човек се таи такава омраза, невиждана досега от крехко момиче като мен. А аз нямах желание да му посягам...
Нямах...
Но усещах, че приливите на енергия ми идваха в повече.
И ако още веднъж реши да ми посегне...
...това щеше да е краят.

П.п. Еления ще има интерес малко към магията.
Elenia Atlan
Elenia Atlan

Сервитьорка в таверна;
Бременна

Сервитьорка в таверна;Бременна

Брой мнения : 21
Регистриран на : 13.05.2020

Характеристики на героя
Ниво на героя: 0
XP: 0
Киели: 500

Върнете се в началото Go down

My heart still beating... for Both! Empty Re: My heart still beating... for Both!

Писане by The Witch Сря Май 13, 2020 10:31 pm

ACCEPTED!

Страхотен герой. Очаквай ЛС с разпределяне на статистиките.
The Witch
The Witch

Magician

Magician

Брой мнения : 41
Регистриран на : 05.03.2020

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите