Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WELCOME BEE

WELCOME!
Вход

Забравих си паролата!

Latest topis

Latest topics
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 56, на Чет Май 07, 2020 9:30 pm

Januz Arshakuni, 37, Slave Merchant, FC: Oscar Isaac TAKEN

Go down

Januz Arshakuni, 37, Slave Merchant, FC: Oscar Isaac TAKEN Empty Januz Arshakuni, 37, Slave Merchant, FC: Oscar Isaac TAKEN

Писане by Prince Charming Съб Мар 21, 2020 5:58 pm

Januz Arshakuni

37 годишен, търговец на роби, FC: Oscar Isaac
Животът ми е преминал в борба. Не съм се спирал! Не съм живял нормално, винаги съм търсил това, което би ме направило богато. И защо? Осъзнах се твърде късно, когато вече бях на 35 и предположих, че няма смисъл да правя нещо друго. Това беше моето забвение, моят финал... до края на скучния ми живот щях да правя това и нищо друго. Да търгувам... да печеля, но никога да губя!

Трудно бих могъл да опиша каква радост ме обвзема, ако получа нещо привидно красиво, защото, представете си, този, който ми го продава, не може да си купи и една питка, с която да нахрани семейството си. Има такива, които са многочленна фамилия и доброволно търгуват дъщерите си, за да имат какво да ядат те. Разбира се, на някои им е прекалено трудно да го направят, но се налага. Други пък, представете си, крадат от къщите, за да ги продадат на нас - търговците. Жалко е... но за мое щастие, парите са ми най-важни на света и с тях чувствам победата. Както вече се изразих, това ми остана...

Мързеливи са селяните.
Или може би глупави.
Дори не осъзнават за колко повече продавам техните "стоки". Почти на тройна цена ги приемат в Столицата. А на мен не ми е трудно да стигна до там.
Запасил съм се с малка карета, около която изковах силни и здрави масивни, дървени прътове, след това ги укрепих с метални връвки така, все едно приличаше повече на клетка. Създадох дори и вратичка, през която да минават робините. Толкова красиви жени съм продал... но и те ми оставят чудесни подаръци, които ще ги помня цял живот. 

Може би и затова не съм се замислял за семейство.
Имах си храна, вода... пари, любов... не виждам за какво е трябвало да се замислям за нещо подобно, след като си имах всичко!
Наложи се да си купя и меч, в случай, че нещо ни нападне на път за Столицата. Все пак, минавахме през доста гъсти гори, преди да стигнем до там и нямаше как да си позволя да умра, заради едната робиня...
А сега чувам, че имало нов търг съвсем наскоро. А тези жени от моя град (Некха) се продават най-много, заради буйният им нрав и огнената кръв, която притежаваха.
code by Silver Lungs
Prince Charming
Prince Charming

In your fairytail

In your fairytail

Брой мнения : 505

Характеристики на героя
Ниво на героя:
XP:
Киели: 500

https://ezekiel-dynasty.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Januz Arshakuni, 37, Slave Merchant, FC: Oscar Isaac TAKEN Empty Re: Januz Arshakuni, 37, Slave Merchant, FC: Oscar Isaac TAKEN

Писане by Januz Arshakuni Съб Мар 21, 2020 6:06 pm

Хммм... мога ли?
Januz Arshakuni
Januz Arshakuni

Търговец на роби

Търговец на роби

Брой мнения : 7

Januz Arshakuni, 37, Slave Merchant, FC: Oscar Isaac TAKEN Empty Re: Januz Arshakuni, 37, Slave Merchant, FC: Oscar Isaac TAKEN

Писане by Big Bad Wolf. Съб Мар 21, 2020 6:10 pm

Твой е, добре дошъл в кралство Езикиел! 

Nothing on my tail But there was something in you I knew  Could make that change To capture a predator You can’t remain the prey You have to become An equal In every way So look in the mirror And tell me, who do you see? Is it still you? Or is it me? Become the beast We don’t have to hide Do I terrify you Or do you feel alive?
Big Bad Wolf.
Big Bad Wolf.

In your fairytail

In your fairytail

Брой мнения : 53

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите